Astrologické konstelace

Astrologické konstelaceastrologické konstelace


Termíny astrologických konstelací:Láska a intenzita – Astrologické vztahové konstelace

Tento večer se formou zážitkových konstelací zaměříme na téma mužsko-ženských vztahů.

Tentokrát půjdeme více do hloubky a na naše vztahy se podíváme z úhlu archetypu planety Pluto. Archetyp Pluta vnáší do našich vztahů intenzitu, hloubku, vášeň, sílu a proměnu. Pluto dává našim vztahům šťávu, a to jak v pozitivním smyslu ve formě hluboké lásky, vášně, emoční intenzity a silné sexuality, tak ve smyslu negativním ve formě partnerských krizí, závislosti, boje o moc, citové manipulace či jednostranné dominance jednoho z partnerů.

Seznámit se s touto energií, kterou máme v různé míře každý ve svém životě (i horoskopu) proto může být užitečné a zajímavé.

Někdo máme možná nedostatek intenzity ve vztazích a potřebovali bychom trochu více vzrušení a vášně… někdo možná máme Plutónských krizí a dramat až moc a potřebovali bychom více jeho pozitivní stránky…

Nebudeme se příliš zabývat teorií, ale pomocí konstelací přímo nahlédneme a zažijeme, jak to s archetypem Pluta ve vztazích máme.

Kromě Pluta si také do konstelací postavíme „partnerskou“ dvojici Venuši a Mars. Venuše ukazuje na naše vztahy, na lásku, harmonii, vyváženost, vztah k hmotnému. Mars představuje mužskou sílu, sebeprosazení, bojovníka, milence nebo naši schopnost obhájit si vlastní hranice.

Každý účastník semináře si postaví svoji vlastní konstelaci.

Pro účast na semináři nejsou nutné astrologické znalosti ani zkušenosti s konstelacemi. Nebojte se a přijďte strávit zajímavý večer! :)

Večerem provází Michal Hruška

Datum:
Místo:
Cena:

Přihlášky posílejte nejlépe mailem.

Kontakt:
Michal Hruška
michal.22@seznam.cz
tel. 604 376 220astrologické konstelace

© 2016 Michal Hruška - Astrologocké konstelace